Apklausa vietinių maisto produktų platintojams

Daugelis vietinių maisto produktų gamintojų Baltijos jūros regiono šalyse yra mažos šeimos verslo įmonės ir ūkiai, kurioms pardavimo ir logistikos organizavimas atima ne tik daug laiko, bet ir brangiai kainuoja.
 
Dėl šių priežasčių 10 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių siekia sukurti perspektyvų verslo modelį, kuris padėtų regioniniams maisto tiekimo tinklams veiksmingiau ir ekonomiškiau pristatyti vietinius maisto produktus kavinėms, restoranams, viešbučiams ar kaimo turizmo sodyboms.
 
Šis tyrimas yra skirtas nustatyti vietinių maisto produktų tiekimo tinklų ir platintojų patirtį bei pajėgas, išsiaiškinti esamus sėkmingus bendradarbiavimo modelius ir tiekimo grandines Baltijos jūros regione. Remiantis šios apklausos rezultatais, bus parengtas naujas veiksmingas vietinio maisto platinimo modelis.
 
Tyrimas yra viena iš bendradarbiavimo projekto "Baltijos jūros maistas" veiklų ir yra organizuojamas naudojantis "Interreg Baltic Sea Region" programos parama.
 
Mes iš anksto dėkojame už apklausai skirtą Jūsų laiką ir prašome atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, kuriems užtruksite tik apie 10-15 minučių.

1. 2. Kokia yra Jūsų įmonės struktūra?

2. Kurioje šalyje veikia jūsų organizacija?

3. Kiek klientų Jūs turite?

4. Kiek vietinio maisto gamintojų/ ūkininkų tiekia Jums produktus?

5. Kiek metų veikia Jūsų organizacija?

6. Kokia yra Jūsų organizacijos metinė apyvarta?

7. Kiek darbuotojų pas Jus dirba? (pilną darbo dieną ir nepilną)

Pilno etato darbuotojai
Nepilno etato darbuotojai
mažiau nei 10 darbuotojų
10 – 50 darbuotojų
Virš 50 darbuotojų
Neturime nuolatinių darbuotojų.

8. Kas yra Jūsų pirkėjai?